You are here

Этномәдени бірлестіктер

Версия для печатиPDF versionEPUB version

Төрағаның аты-жөні

Этномәдени бірлестік атауы

Байланыс телефондары

Көкшетау қаласы

1

Есенбаева

Жұмабике

Ғалимжановна

«Мұсылман әйелдер лигасы» қоғамдық бірлестігі

 

2

Киіков

Мейрамбек

Киікұлы

«Қазақ тілі

және мәдениеті» қоғамдық бірлестігі

76 00 49

3

Балахович

Татьяна

Константиновна

«Ақмола облысының поляк жастар мәдениеті орталығы» қоғамдық бірлестігі

77 21 58

4

Абдуллин

Мударис

Идрисович

«Көкшетау қаласының татар мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі

33 31 31

5

Булычева

Галина

Михайловна

«Истоки» славян мәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі

25 83 20

26 48 82

6

Крамаренко

Максим

Борисович

«ЛАД» қоғамдық бірлестігінің Көкшетау қаласындағы филиалы

25 83 20

7

Кузьменко

Петр

Николаевич

Республикалық «Лад» славян қозғалысының олыстық филиалы

31 18 29

8

Шаповалова

Изольда

Ростиславовна

«Еврейский культурный центр

Ақмола облысының «Хатиква» еврей мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі

76 17 29

16 12 81

76 33 50

9

Корнеева

Светлана

Георгиевна

Ақмола облыстық «Видергебурт» немістер қоғамы» қоғамдық бірлестігі

76 32 27

10

Магламян

Норик

Ашотович

«Бари» Армян мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі

77 04 69

11

Громов

Иван

Иванович

Ақмола облыстық «Союз казаков

Степного края» қоғамдық бірлестігі

 

12

Положенцев

Александр

Николаевич

«Ассоциация русских, казачьих

и славянских организаций

Казахстана» облыстық филиалы

 

13

Данилюк

Александр

Васильевич

«Сібір казактарының Ақмола бөлімі» қоғамдық бірлестігі

 

14

Медетова

Тажибуви

Усмановна

«Ақмола облысының өзбек ұлттық мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі

32-22-17,

78-03-29,

15

Суховецкий

Александр

Анатольевич

«Ақмола облысының поляктары қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі

42 41 22

16

Татаринцева

Елена

Николаевна

«КВЕЛЛЕ»неміс мәдени-ақпараттық орталығы» қоғамдық бірлестігі

76 24 77

17

Ли

Борис

Андреевич

«Кәріс этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі

 

18

Шихалиев

Назим

Абыоглы

Көкшетау қаласындағы «Әзербайжандар ассоцияциясы» қоғамдық бірлестігі филиалы

29 41 37

19

Яндиев

Герихан

Ибрагимович

Ақмола облысындағы «Вайнах» шешен-инғуш қоғамдық бірлестігі

78 08 04

20

Артеменко

Александр

Александрович

«Ақмола облысының орыс қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі

78 12 13

21

Фатих

Экиджи

«Ақмола облысы Қазақ-түрік мәдениеті мен достығын нығайту орталығы

 

22

Мащинская

Елена

Ивановна

«Чуваш этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі

31-06-33,

Степногорск қаласы

20

Нурбаева

Клавдия

Сергеевна

«SATELLIT» неміс ұлттық-мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі

8(71645)50607

21

Никировский

Иосиф

Михайлович

Общественное объединение «Полония» поляк ұлттық мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі

8(71645)24697

22

Есжанова

Фарида

Бұташқызы

«Қазақ тілі» қоғамдық бірлестігі

8(71645)30239

Ақкөл ауданы

23

Ридель

Иван

Иосифович

«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің Ақкөл аудандық филиалы

8(71638)20360

Атбасар ауданы

24

Мусханов

Жамул

Бахитович

«Зама» шешен-инғуш мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі (Атбасар және Сандықтау аудандары бойынша)

8(71640)97127

25

Махамбетова

Тамара

Мұтиқызы

«Қазақ тілі және мәдениеті» қоғамдық бірлестігінің аудандық филиалы

8(71643)40954

26

Семенов

Николай

Николаевич

«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің Атбасар аудандық филиалы

8(71643)210346

27

Силич

Валерий

Александрович

Республикалық «ЛАД» славян қозғалысының аудандық филиалы

8(71643)42525

Астарахан ауданы

28

Снегурская Руслана Ивановна

Поляк ұлттық-мәдени қоғамдық бірлестігі «Полония»

8(71641)29616

29

Сидлярская

Людмила

Степановна

Поляк ұлттық-мәдени қоғамдық бірлестігі «Полония»

 

30

Зайцева

Любовь

Николаевна

Республикалық «ЛАД» славян қозғалысының аудандық филиалы

8(71644)22008

Сандықтау ауданы

31

Лотц

Борис

Германович

Ақмола облыстық «Видергебурт» неміс қауымдастығының аудандық филиалы

8(71640)91784

32

Ермолаев

Виталий

Александрович

«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің Сандықтау аудандық филиалы

8(71640)97148

Бурабай ауданы

33

Рыбинцева

Валентина

Николаевна

«Видергебурт» неміс қауымдастығының бурабай аудандық филиалы

8(71636)42215

34

Белецкий

Валерий

Петрович

Бурабай аудандық «Полония Пулноцна» қоғамдық бірлестігі

 

35

Мицай

Юрий

Валерьевич

Республикалық «ЛАД» славян қозғалысының аудандық филиалы

 

Бұланды ауданы

36

Старовойт

Василий

Ильич

«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің аудандық филиалы

8(71646)32625

Шортанды ауданы

37

Гудыма

Владимир

Петрович

Шортанды аудандық поляк «Поляне» қоғамдық бірлестігінің филиалы

8(71631)21072

38

Войнов

Виктор

Михайлович

«Союз казаков степного края» қоғамдық бірлестігінің аудандық филиалы

8(71631)22180

39

Кушнерева

Татьяна

Викторовна

«Червона рута» украин қоғамдық бірлестігі

8(71631)24569

Жарқайың ауданы

40

Григорян

Гачик

Вагинакович

«Армянский культурный центр «Арарат» армян мәдени орталығы қоғамдық бірлестігі

8(71648)91488

Байланыс

Қазақстан халқы Ассамблеясы

Қазақстан Республикасы
010000, Астана қаласы 
Сол жағалау, Үкімет үйі

e-mail: info_rgy@mail.ru

 тел.: + 7 7172 74 12 13

          + 7 7172 74 12 15